News

Filtruj wiadomości:
Pokaż wszystkie

Misja Biznesowa do São Paulo w Brazylii

kategoria: PL, opublikowano: 16-07-2019

Misja obędzie się w terminie  20-25 października 2019r . Organizowana jest wspólnie przez  Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC)  oraz…

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oddział w Wielkiej Brytanii zaprasza na jedne z największych targów z branży wystroju wnętrz

kategoria: PL, opublikowano: 12-07-2019

Jedne z największych targów skupiających firmy z branży wystroju wnętrz, upominków oraz artykułów codziennego użytku odbędą się w dniach 1 - 4 września 2019 r. w Birmingham.

Nowa inwestycja w Czeladzi

kategoria: PL, opublikowano: 11-07-2019

Producent opakowań, firma DS Smith, odebrał ok. 6,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Czeladź.

EXPO 2020 w Dubaju wsparciem ekspansji międzynarodowej polskich firm

kategoria: PL, opublikowano: 09-07-2019

W związku z udziałem Polski w EXPO 2020 w Dubaju została przygotowana szeroka oferta wsparcia dla polskich przedsiębiorców.

zobacz archiwum aktualności

Dla poszczególnych serwisów i aplikacji wykorzystywane są pliki Cookies przechowujące identyfikator sesji. Są one niezbędne do przechowania informacji o fakcie bycia uwierzytelnionym w serwisie, personalizacji ustawień, czy też wyszukiwania informacji w serwisie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Więcej...

Zamknij