34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB®2021

od 2021-09-14 (Wtorek) do 2021-09-16 (Czwartek)

ZIAD Bielsko-Biała S.A.

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB®2021, odbędą się w dniach od 14 do 16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA.
W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane są na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych.

W programie targów warto zwrócić uwagę na prezentacje promocyjne wystawców oraz zorganizowane wraz z partnerami branżowymi konferencje, jak:

W wybranych konferencjach można będzie też uczestniczyć zdalnie po uprzednim zarejestrowaniu zainteresowania.

Podczas targów zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu nagradzającego prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.