Wiadomości

Konkurs „Kompetencje dla sektorów”

ręce na tle budynków
Zapraszamy na spotkanie informacyjne skierowane jest do podmiotów, które są zainteresowane złożeniem wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących wsparcie szkoleniowe lub doradcze dla pracowników przedsiębiorstw z siedmiu sektorów.
Nabór na targi Arab Health w Dubaju

grafika - nabór firm na targi

Województwo Śląskie organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego na targach Arab Health, które odbędą się w dniach 21-24 czerwca 2021 r. w Dubaju, na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy i udziału w naborze.


Grunt na medal 2021

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu IX edycji ogólnopolskiego konkursu „GRUNT NA MEDAL” 2021 organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu wspólnie z Marszałkami Województw i Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora (certyfikowanymi partnerami PAIH S.A.).


Gospodarcze Otwarcie Roku

gospodarcze otwarcie roku
Miniony rok był wyjątkowo trudny dla nas wszystkich. Z pewnością pozostanie na długo zapamiętany, jako czas mierzenia się z przeciwnościami i stawaniu czoła wyzwaniom związanym z pandemią.

Nabór na targi Middle East Energy w Dubaju.

grafika - nabór na targi

Województwo Śląskie organizuje stoisko na targach Middle East Energy, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca 2021 r., w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy i udziału w naborze.