Nabór firm na targi ADIPEC 2023

ADIPEC – targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej.

W ramach misji uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe z przedsiębiorcami ze Stanów Zjednoczonych i pogłębić swoją wiedzę na temat tamtejszego rynku.

Województwo Śląskie ogłasza nabór przedsiębiorstw MŚP z województwa śląskiego do udziału w targach ADIPEC. Targi odbywają się w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w terminie 2-5 października 2023 roku

The Abu Dhabi International Petroleum Exhibition and Conference (ADIPEC) to targi dla firm i profesjonalistów z branży naftowej, gazowej i energetycznej. Wydarzenie to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia interesów i odkrywania nowych produktów, rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm, jak również 26 pawilonów krajowych.

Województwo Śląskie organizuje stoisko wystawiennicze i zaprasza do udziału i prezentacji firmy z naszego regionu.

Co w ramach wydarzenia?

Województwo Śląskie zapewnia kompleksową organizację wyjazdu – zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na Adipec 2023 dla jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa.

Udział w wydarzeniu przedsiebiorców jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Nabór przedsiębiorstw prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest poniżej. W wyniku naboru zostanie wyłonione max 6 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl

Termin przesyłania dokumentów: 30 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udziela:

Joanna Tworuszka, tel. 32 77 44 515, joanna.tworuszka@slaskie.pl oraz

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 44 515, marcin.pogodzinski@slaskie.pl

Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie. Relację z zeszłorocznej edycji targów i udziałem województwa znajduje się na naszych profilach społecznościowych.

Działanie jest organizowane w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.