Przedłużenie naboru firm na targi EXPO REAL 2023

Województwo Śląskie przedłuża nabór na udział przedsiębiorstw z sektora MŚP w targach EXPO REAL 2023 (Monachium, Niemcy, w dn. 4-6 października 2023 roku).

logo Expo Real, czarny napis na białym tle na dole czerwony prostokąt

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Targi EXPO REAL to jedno z największych i najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na świecie, gromadzące inwestorów, deweloperów, projektantów, a także władze i przedstawicieli miast i regionów. Targi oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń.

Udział w targach to znakomita okazja, by pozyskać nowe kontakty ważne dla rozwoju biznesu, poznać najnowsze trendy, wzmocnić relacje z obecnymi klientami i partnerami, porozmawiać o swoich produktach z potencjalnymi odbiorcami oraz zaprezentować swoją firmę. Podczas targów prezentowane są rozwiązania w obszarach innowacyjności, a jednym z wyzwań EXPO REAL jest wprowadzenie branży w nowoczesne trendy.

Firmy chętne do uczestnictwa w targach EXPO REAL winne posiadać produkty / usługi w ramach inteligentnych specjalizacji regionu.

Co w ramach wydarzenia?

W wyniku przeprowadzonego naboru zostaną wyłonione max. 3 przedsiębiorstwa (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa poprzez zapewnienie kompleksowej organizacji wyjazdu (zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na targi EXPO REAL 2023).

Udział w wydarzeniu dla jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Nabór przedsiębiorstw prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest poniżej.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl

Termin przesyłania dokumentów: do 16 sierpnia 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

Michał Zeman; mail: coie@slaskie.pl , tel. (032) 77 44 511

Bogusława Kruczek-Gębczyńska i Aleksandra Lisowska; mail: coie@slaskie.pl tel. (032) 77 44 516

Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.