Business Meeting Planner Summit 2024

Zapraszamy na Business Meeting Planner Summit 2024 w Katowicach

zaproszenie na konfrencję 18.01.2024 r.
18 stycznia 2024 roku odbędzie się II-ga edycja wyjątkowej konferencji edukacyjnej poświęconej organizacji wydarzeń biznesowych!

W ramach wydarzenia przygotowano 3 przewodnie tematy konferencji


Klucz do sukcesu w organizacji wydarzeń tkwi nie tylko w umiejętności szybkiej adaptacji, ale i w odkryciu tego, co dla nas ważne. Podczas konferencji zgłębimy się w stan flow – stan, w którym praca staje się pasją. Zrozum mechanizmy i warunki sprzyjające osiągnięciu stanu flow, poznając sposoby na maksymalizację potencjału osobistego i zawodowego. Dowiesz się, jak zarządzanie talentami wpływa na kulturę rozwoju i jak unikać rezygnacji w zespole. Omówimy również korzyści i potencjalne pułapki stanu flow, zwracając uwagę na rolę samoświadomości i psychologii pozytywnej. Odkryjesz narzędzia managerskie, które pomogą w pełni wykorzystać Twój i zespołowy potencjał.


W czasach, gdzie technologia i sztuczna inteligencja odgrywają kluczową rolę, umiejętność budowania relacji ludzkich staje się niezbędną kompetencją. Business Meeting Planner Summit 2024 przeniesie Cię w świat relacji w kontekście organizacji wydarzeń. Odkryjemy, jak kontakt bezpośredni wpływa na sukces zawodowy i osobisty. Zagłębimy się w metody budowania i pielęgnowania relacji, aby zrozumieć, co wpływa na ich głębię. Na podstawie najnowszych badań pokażemy, jak relacje przekładają się na poziom szczęścia i jakość życia. Omówimy wyzwania w nawiązywaniu kontaktów i znaczenie międzypokoleniowego dialogu w pracy. Przeanalizujemy, jak wydarzenia mogą wspierać budowanie i wzmacnianie relacji, tworząc autentyczną przestrzeń dla interakcji międzyludzkich.


Podczas konferencji zgłębimy tajniki procesu negocjacji, od wpływu ceny na ustalenia, po niematerialne aspekty, które mogą zaważyć na końcowym wyniku. Rozważymy, co naprawdę liczy się w negocjacjach oraz jakie są motywacje i cele stojące za tym procesem. Omówimy, jak budować efektywne relacje biznesowe, jak różne style negocjacyjne wpływają na wyniki i jak ważny jest wybór odpowiedniego realizatora. Zajrzymy także w świat kluczowych aspektów prawnych branży spotkań i ich wpływ na warunki realizacji. Przygotuj się na praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania do negocjacji oraz roli działu zakupów. Dowiesz się, jak zastosować odpowiednie zabezpieczenia, aby proces negocjacyjny był komfortowy dla obu stron.
Do grona prelegentów Business Meeting Planner Summit 2024, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczenia z uczestnikami konferencji dołączyli: Małgorzata Ohme, Marzena Jankowska, Roman Kawszyn, Andrzej Silczuk, Magdalena Kondas i Barbara Świderska. Wydarzenie poprowadzi Marcin Orocz.

inSilesia jest Partnerem Konferencji.

Więcej: https://www.plannersummit.pl/?fbclid=IwAR2q7ESVMOr-ArIYqLsVfhXS9sYp7PBi4Rq3u8In8lhvDEA6ErKHmqh3ChY#tatsu-section-1_ZvgdsCFrs