FORUM BIZNESU POLSKA-UZBEKISTAN

2021-04-13 09:00 - 13:00 (Wtorek)

on-line

Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Izbą Handlowo-Przemysłową Republiki Uzbekistanu i Polską Agencją Inwestycji i Handlu przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii RP organizują i zapraszają do udziału.
Forum zaplanowane jest w związku z VII posiedzeniem Polsko-Uzbekistańskiej Międzyrządowej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej.
Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Azja oraz Polsko-Uzbecka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Po części oficjalnej  forum, która odbędzie się w godz. 9:00-10.00, odbędą się panele tematyczne i branżowe w formie okrągłych stołów ONLINE w godz. 10.15 - 13.00 z udziałem przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji z Uzbekistanu  i z Polski, podczas których zaplanowana jest wzajemna wymiana doświadczeń oraz propozycji współpracy, jak również networking między uczestnikami.

 

Panele ONLINE będą  dotyczyły następujących zagadnień i odbędą się w godzinach:

10:15-11:15

Panel: Finansowe instrumenty wsparcia współpracy uzbekistańskich i polskich przedsiębiorców, gospodarz panelu -  Krajowa Izba Gospodarcza (Zoom).

 

11:30-13:00 - trzy równoległe panele branżowe:

 

Panel 1  - Wyzwania i możliwości współpracy w zakresie nowych technologii Polska-Uzbekistan , gospodarz panelu - Ministerstwo Spraw Zagranicznych  (Zoom)

Panel 2 - Perspektywy współpracy Polski i Uzbekistanu w branży budowlanej i w budownictwie, gospodarz  panelu -  Polska Agencja Inwestycji i Handlu (Zoom)

Panel 3 - Współpraca Polska - Uzbekistan w dziedzinie rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego, gospodarz panelu - Izba Przemysłowo - Handlowa Polska – Azja (Zoom)

 

Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców oraz instytucje do udziału w części oficjalnej forum oraz do wyboru interesującego panelu i do udziału w networkingu z uzbekistańskimi partnerami.

 

Zgłoszenia udziału, wraz z potwierdzeniem wybranego panelu poprzez formularz rejestracyjny: wypełnij formularz online w terminie do 8 kwietnia br.

 

Po  otrzymaniu zgłoszeń i wyborze panelu, potwierdzimy Państwu dane dostępowe do udziału w Biznes Forum oraz w interesujących Państwa panelach. Każdy panel oraz część oficjalna forum będą miały oddzielny dostęp.

 

Kontakt: Krajowa Izba Gospodarcza

e-mail: ewojtas@kig.pl

e-mail: asalamonczyk@kig.pl