Konferencja edukacyjna

Trzecia edycja wydarzenia o edukacji i biznesie w esporcie

16-17 czerwca 2022 roku

Praca w branży gier elektronicznych jest marzeniem niejednego młodego człowieka. Temat otoczony jest przez mity oraz stereotypy i wymaga merytorycznego komentarza.

Organizowana przez Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych, Konferencja Interdyscyplinarność Esportu dostarczy tej solidnej dawki wiedzy o fenomenie gamingu, której potrzebują osoby na progu kariery zawodowej. Wydarzenie zaplanowane na 16 i 17 czerwca, skierowane jest nie tylko do entuzjastów esportu, ale także wszystkich związanych z pracą w szeroko rozumianym sektorze kreatywnym. Dzięki finansowaniu ze strony Województwa Śląskiego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego konferencja może odbyć się już po raz trzeci. W ramach tej edycji, uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w burzliwych panelach dyskusyjnych oraz warsztatach i webinarach. Wszystko po to, aby poznać perspektywy jakie prezentuje sobą branża e-sportowa. Kwestie związane z marketingiem esportowym, gamedevem czy grywalizacją to tylko pojedyncze przykłady obszaru zainteresowań konferencji.

Na scenie wystąpią dydaktycy związani z uczelniami biorącymi udział w rozgrywkach Erbud University Esports oraz przedstawiciele biznesu. Jednak najciekawiej zapowiadają się spotkania z zawodnikami esportowymi wyżej wymienionej ligi uniwersyteckiej, którzy opowiedzą historię swoich karier i podzielą się z uczestnikami pasją do gier elektronicznych.

Oczekujcie odpowiedzi na takie pytania jak: dlaczego zawodnicy esportowi to zazwyczaj studenci prestiżowych kierunków? Czy umiejętność strzelania headów idzie w parze z umiejętnością zarabiania pieniędzy? Jakim zmianom uległ stereotyp gracza i dlaczego są oni obecnie najbardziej rozchwytywanymi osobami na rynku pracy?

Całe wydarzenie jest silnie powiązane z praktyką - rozgrywkami esportowymi. Równolegle z konferencją, rozgrywany jest finał ligi Erbud University Esports, w którym biorą udział reprezentacje największych polskich uczelni. Należy przygotować się na dynamiczne zagrywki i emocjonujące pojedynki. Jak widać uczestnicy otrzymają nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale także spory ładunek sportowej rywalizacji.

W tym roku konferencja realizowana będzie w formule hybrydowej. Panele dyskusyjne oraz rozgrywki e-sportowe będzie można oglądać na wirtualnej scenie platformy Twitch. Natomiast warsztaty oraz towarzyszące im sesje pytań i odpowiedzi, dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników na platformie Clickmeeting.

Udział wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarezerwujcie sobie czas na 16 i 17 czerwca, aby wziąć udział w wydarzeniu pełnym merytorycznej rozmowy i esportowej rywalizacji.

Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie: www.polskiesport.pl/int-esp

O studenckiej lidze esportowej: ERBUD University Esports EDU można poczytać tutaj: https://www.facebook.com/eduesports oraz tutaj: https://universityesports.pl/

W razie pytań, zapraszam do kontaktu:

Mateusz.Pirecki@esportsassociation.pl +48 505 435 645

Mateusz Pirecki

wiceprezes Stowarzyszenia Sportów Elektronicznych
Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
grafika z napisem o tytyule konferencji i jego terminie czyli: interdyscyplinarnośc esportu, termin 16-17 czerwca 2022 rok. zdjecie przedstawiajace cztery osoby uczestniczące w wywiadzie na scenie zdjęcie przedstawiajacejedna osobę, prezentarea na scenie z mikrofonem zdjecie przedstawiajace dwie osoby na scenie, rozmawiajace ze sobą, jedna z nich trzyma mikrofon