Udział Województwa Śląskiego w ABSL Summit w Krakowie!

Astronauta, tło kosmos, napisy

Przedstawiciele Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego (https://invest-in-silesia.pl/) mają przyjemność reprezentować Województwo Śląskie na wydarzeniu ABSL Summit 2023, które w tym roku odbywa się w Krakowie w dniach 6-8 września 2023 r.

Od ponad dekady ABSL Summit to jedno z wiodących wydarzeń biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, miejsce spotkań środowiska usług biznesowych i unikalna platforma dyskusji między liderami biznesu, ekonomistami i politykami na temat trendów, które kształtują naszą rzeczywistość. 

W tegorocznym spotkaniu udział wezmą inspirujący mówcy, m.in. tacy jak: Anders Fogh Rasmussen - były sekretarz generalny NATO, Beata Javorcik - główna ekonomistka Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Anne Applebaum - dziennikarka uhonorowana Nagrodą Pulitzera, Ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski i wielu innych.

Dla Województwa Śląskiego jest to świetna okazja do promocji regionu, nawiązania współpracy i relacji z ekspertami oraz podzielenia się wiedzą!

Więcej o ABSL Summit 2023 znajdziesz tu: https://abslsummit.com/

Zapraszamy do śledzenia relacji z wydarzenia!