Województwo Śląskie na Targach MIPIM 2024

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM w Cannes odbędzie się w dniach 12-15 marca. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Europie.

duży biały napisa MIPIM, ułożony na chodniu. W tle zieleń drzew.

Podobnie jak w latach ubiegłych, region będzie prezentować swój potencjał gospodarczy i inwestycyjny, promując się na wspólnym stoisku wystawienniczym z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią.

W trakcie czterech dni targowych przedstawiciele regionu spotkają się z reprezentantami wielu firm z branży deweloperskiej i inwestycyjnej.

W tym roku tematami przewodnimi MIPIM 2024 będą wyzwania na rynkach finansowych oraz sytuacja geopolityczna i demograficzna na świecie.

W centrum uwagi znajdą się również technologia oraz przyspieszenie zmian w kierunku bardziej zróżnicowanych i nastawionych na użytkownika nieruchomości. MIPIM 2024 ma ambicje pomóc społeczności międzynarodowej w przewidywaniu na podstawie wizji czołowych decydentów, współpracy poprzez tworzenie sieci kontaktów i dyskusje na wysokim szczeblu oraz wdrażaniu rozwiązań poprawiających doskonałość operacyjną.

Targi MIPIM są najważniejszą i najbardziej prestiżową imprezą targową w Europie. Pałac Festiwalowy w Cannes zmienia się na 4 dni w miejsce spotkań biznesowych dla przedstawicieli najpoważniejszych firm branży inwestycyjnej, rynku nieruchomości, biur architektonicznych, pism branżowych, najważniejszych miast i regionów z całego świata.