XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Tegoroczne hasło przewodnie to Rewolucje technologiczne i przypada na 13-19 listopada 2023 roku.
plakat światowy tydzień przedsiębiorczości


Kto i w jaki sposób może zostać Partnerem?
Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce może zostać: instytucja publiczna, przedsiębiorstwo, instytucja państwowa, organizacja pozarządowa, uczelnia wyższa, szkoła lub osoba prywatna. Warunkiem nadania podmiotowi tytułu Partnera ŚTP jest zorganizowanie minimum jednego wydarzenia w ramach ŚTP w danym roku. Wydarzenie musi tematycznie wiązać się z szeroko pojętą promocją przedsiębiorczości i zostać zarejestrowane na stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Może to być wydarzenie bezpłatne lub płatne.

 

Jak zarejestrować wydarzenie w ramach ŚTP?

Wydarzenie możesz zarejestrować (tutaj) w systemie firmy KONFEO. WAŻNE: Aby Państwa wydarzenie znalazło się w bazie wydarzeń w ramach ŚTP oraz abyście jako Partnerzy mogli  korzystać z rozszerzonych możliwości serwisu Konfeo wydarzenie musi posiadać odpowiedni sufiks na końcu subdomeny (śląskie: tp2023-S). Przy rejestracji wydarzenia pomoże Wam przewodnik (do pobrania).
 

Zapraszamy do udziału w tworzeniu wydarzenia.Za koordynację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim odpowiadają:
Joanna Tworuszka, jtworuszka@slaskie.pl; Marcin Pogodziński, mpogodzinski@slaskie.pl Tel. +48 32 77 44 515