ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA W TARGACH MIPIM 2023

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2023, które odbędą się w dniach 14-17 marca 2023 r. w Cannes, Francja.

Napis MIPIM na szarym tle

Województwo Śląskie i Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia organizują wspólne stoisko, z którego mogą skorzystać przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz firmy z branży nieruchomości. W ramach stoiska będzie możliwość promocji swojej oferty inwestycyjnej oraz skorzystania ze wspólnej przestrzeni wystawienniczej o łącznej powierzchni 126 m2.

Szczegółowe informacje dot. naboru i warunków uczestnictwa znajdują się w załącznikach.

 

Targi MIPIM (https://www.mipim.com) to największa w Europie impreza wystawiennicza, na której spotykają się decydenci i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. To znakomita okazja by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami.

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 11 stycznia br. na adres: gospodarka@slaskie.pl Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 32 774 4 516.

Załączniki
Ceny wejściówek na targi [PDF 288,1kB]
Formularz deklaracji uczestnictwa JST [DOCX 361,8kB]
Formularz deklaracji uczestnictwa przedsiębiorstwa [DOCX 224,2kB]
Kryteria naboru dla JST [DOCX 220,1kB]
Kryteria naboru dla przedsiębiorców [DOCX 220,8kB]
Regulamin naboru JST [DOCX 228,0kB]
Regulamin naboru przedsiębiorców [DOCX 368,1kB]