Targi Adipec w Abu Dhabi (ZEA)

31 października 2022 rozpoczynają się Targi Adipec w Abu Dhabi.

Eksperci twierdzą, że Europa znajduje się na skraju kryzysu gospodarczego i społecznego, jakiego nie widziano od czasów II wojny światowej ze względu na kryzys energetyczny.

Poszukiwanie rozwiązań usprawniających rynek energetyczny przez liderów branży w ramach flagowego wydarzenia branży energetycznej - Adipec Official - rozpocznie się już w 31 października w Abu Dhabi i potrwa do 3 listopada 2022 roku. ADIPEC Exhibition and Conference - jest platformą poświęconą transformacji energetycznej, która skupia specjalistów, inwestorów i podmioty rządowe z całego świata. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z międzynarodowymi koncernami takimi jak: bp, Shell, OGCI (Oil and Gas Climate Initiative), Vitol czy PETRONAS Brands.

Województwo Śląskie z firmami wyłonionymi w naborze tj.: Atest Gaz , ArchiTube - BIM Inwentaryzacje, Gas Engineering Jerzy Heider, Operator Klastra Energii z firmą Grupa Unimot, Meitill Solutions zaprezentują się na stoisku wystawienniczym 13800 w Hali 13.

Więcej o energetyce w ZEA w webinarze, który znajduje się na kanale YouTube pod linkiem

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.