Nabór dla przedsiębiorców - projekt InterGlobal

Zapraszamy firmy do udziału w konferencji branży kreatywnej i promocji na stoisku wystawienniczym.
grafika: fioletowe tło z zielonymi krawedziami. logo wydarzenia Central Europe Gamedev & e-carees festival. na srodku grafiki duzy napis, przedłuzamy nabór do trzydziestego pierwszego maja dwa tysiące dwudziestego czwartego. Na dole logotypy unijne. CEGEF

AKTUALIZACJA: przedłużamy nabór na Central Europe Gamedev & E-Careers Festival do 31 maja 2024 r. do godz. 10.00. Zgłoszenia proszę wysyłać na gospodarka@slaskie.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.  (ul. Korfantego 79, Katowice, pok. 1.19).

W razie pytań prosimy o kontakt: Marcin Pogodziński, marcin.pogodzinski@slaskie.pl tel. 32 77 44 515.Województwo Śląskie organizuje stoisko wystawiennicze dla MŚP z naszego regionu podczas Central Europe Gamedev & E-Careers Festival. Przedsiębiorcy  skorzystają z możliwości prezentacji swojego potencjału międzynarodowego w strefie expo podczas Festiwalu, który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2024 r. w Katowicach.

Central Europe Gamedev & E-Careers Festival to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Potrzeby i oczekiwania rynku pracy w obszarze sektorów kreatywnych – gaming, gamedev i esport, skłoniły organizatorów, do stworzenia imprezy z pogranicza edukacji, rozrywki oraz rozwoju gospodarczego.


CEGEF jest festiwalem, podczas którego uczestnik dowie się, jak rozwinąć karierę zawodową w ramach branż kreatywnych, ze szczególnym naciskiem na gamedev, gaming i esport. Dla naszych prelegentów multimedia, design, grafika komputerowa, reżyseria dźwięku, a także zarządzanie kompetencjami miękkimi i HR nie mają żadnych tajemnic.

Stoisko Województwa Śląskiego znajdujące się w tej strefie i daje Przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. W ramach realizacji projektu InterGlobal, Województwo Śląskie zapewnia wybranym przedsiębiorcom wspólne stoisko o powierzchni 100 m2 składające się z dedykowanych stanowisk dla każdego wybranego przedsiębiorstwa oraz wstęp na konferencję. W wyniku naboru zostanie wyłonionych max. 10 firm - mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Nabór prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na krajowe wydarzenia gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami oraz formularzem zgłoszeniowym dostępna jest poniżej.

Termin przesyłania dokumentów:28.05.2024 r. (decyduje data wpływu do Urzędu). Aktualizacja: 31.05.2024 r. (jak we wstępie). 

Dokumenty zgłoszeniowe należy odsyłać na adres mail: gospodarka@slaskie.pl; lub na adres korespondencyjny podany w Regulaminie.

Zadanie realizowane w ramach Projektu pn. „Interglobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego” FE SL 2021-2027, Priorytet FESL.01 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie FESL.01.10 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP

logotypy projektu

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
WSTĘP WOLNY CEGEF CEGEF Nabór firm grafika: fioletowe tło z zielonymi krawedziami. logo wydarzenia Central Europe Gamedev & e-carees festival. na srodku grafiki duzy napis, przedłuzamy nabór do trzydziestego pierwszego maja dwa tysiące dwudziestego czwartego. Na dole logotypy unijne.

Załączniki
Regulamin naboru firm MSP na Wydarzenia krajowe [PDF 220,2kB]
Zał. 1 do regulaminu_Formularz udziału MSP w Wydarzeniach Krajowych [DOCX 843,9kB]
Zał. 2 do Regulaminu_Oswiadczenie-o-otrzymanej-pomocy-de-minimis [DOCX 827,6kB]
Zał. 3 do Reulaminu_Wzór umowy Krajowe zmiany [PDF 258,9kB]
Zał. 4 do regulaminu_Oswiadczenie-Przesiebiorstwa o niewykluczeniu [DOCX 828,0kB]