Rusza rejestracja na szkolenie dla przedstawicieli gmin z regionu!

Województwo Śląskie zaprasza do udziału w dorocznym szkoleniu dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa śląskiego, które odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2024 r. w hotelu Klimczok Resort & SPA w Szczyrku.

3 zdjecja, z napisem AI oraz dłonią, łąka z górami, zjęcie z pieniędzmi źródła: istockphoto, pexels, A.Grygiel UM WSL

Podczas szkolenia zostaną omówione tematy dotyczące m.in. pozyskiwania środków unijnych dla JST oraz możliwości, jakie może dać wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji w działaniach samorządowych. Poruszone zostaną także kwestie bieżącej współpracy pomiędzy Województwem Śląskim, Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A. i gminami w zakresie inwestycji oraz promocji gospodarczej. Przedstawiciele Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera omówią zagadnienia dotyczące m.in. projektów realizowanych w regionie w ramach wsparcia firm z sektora MŚP w zakresie procesu internacjonalizacji.

Partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności osoby odpowiedzialne za promocję i rozwój gospodarczy, pozyskiwanie inwestycji, planowanie przestrzenne czy gospodarkę nieruchomościami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Termin zgłoszeń: do 29 maja br. do godz. 15:00

Informujemy, że zaproszenia na szkolenie (wraz z programem, formularzem zgłoszeniowym oraz szczegółami organizacyjnymi) zostały wysłane drogą mailową do wszystkich gmin i powiatów w naszym regionie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt ze Śląskim Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera: coie@slaskie.pl

Do zobaczenia!