Promocja atrakcyjności inwestycyjnej województwa śląskiego na targach MIPIM 2021

Nadszedł czas na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych z myślą o rozwoju gospodarczym województwa śląskiego poprzez promocję jego atrakcyjności inwestycyjnej. 7 i 8 września br. to czas specjalnej, wrześniowej edycji Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM w Cannes!

 fot. UM Województwa Śląskiego fot. UM Województwa Śląskiego
Tegoroczna hybrydowa edycja pozwala uczestnikom na nawiązanie kontaktu poprzez udział w targach oraz za pomocą specjalnie przygotowanej w tym celu platformy elektronicznej, dzięki której możliwa jest organizacja spotkań on-line. Podczas dwóch dni targów Województwo Śląskie prezentuje swoją atrakcyjność inwestycyjną i gospodarczą na stoisku zorganizowanym w strefie wystawienniczej Pałacu Festiwalowego w Cannes. Delegacja województwa śląskiego, w składzie: Pani Izabela Domogała, Członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz przedstawiciele Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera reprezentuje region, promując jego atrakcyjność inwestycyjną oraz prezentując oferty terenów inwestycyjnych.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM, jako jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dotyczących branży nieruchomości na świecie, gromadzi liczące się osobistości, działające w różnych sferach tej branży, inwestorów, deweloperów, projektantów, a także władze, przedstawicieli miast i regionów. Liczni goście gwarantują różnorodność tematów poruszanych na konferencjach odbywających się podczas targów. Główne tematy konferencji tegorocznych targów MIPIM to inwestycje, rynek biurowy podczas pandemii, przyszłość rynku magazynowego, niskoemisyjna przyszłość, gospodarka obiegu zamkniętego i zrównoważony rozwój, potrzeby ludzi oraz integracja społeczna.

Na podstawie:

https://www.mipim.com/

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
    fot. UM Województwa Śląskiego