Trwa nabór przedsiębiorstw na targi Medica w Dusseldorfie

Do 17 września 2021 r. trwa nabór przedsiębiorstw (MŚP) na wspólne stoisko regionalne Województwa Śląskiego na targach medycznych Medica w Dusseldorfie, które odbywają się w dniach 15-18 listopada 2021 r.

znak graficzny targów Medica
Targi Medica to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną i med-tech. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez SARS COV 2 / COVID-19. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z całego świata.

Stoisko Województwa Śląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Województwo zapewnia w pełni wyposażone stoisko (50 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu. W wyniku naboru zostanie wyłonionych 6 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna poniżej. Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl.

Termin przesyłania dokumentów na targi Medica mija został wyznaczony na 17 września 2021 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Informujemy, że w połowie września br. planowane jest ogłoszenie naboru przedsiębiorstw na przyszłoroczne targi medyczne Arab Health, które odbędą się od 24 do 27 stycznia 2022 r. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Szczegółowych informacji o udziale w wydarzeniach targach o tematyce medycznej udzielają:
- Aleksander Kotulecki, tel. 32 77 40 623, aleksander.kotulecki@slaskie.pl
- Agnieszka Walczak, tel. 32 77 40 657, agnieszka.walczak@slaskie.pl

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.

Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie.

Linki do stron zewnętrznych
formularze zgłoszeniowe oraz regulamin naboru znajdują się w ogłoszeniu z 2 sierpnia 2021 r.