Rozpoczyna się Property Forum w Warszawie!

Dziś ruszyła 12. edycja Property Forum – największego wydarzenia dotyczącego rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, którego organizatorem jest Grupa PTWP wydawca m.in. PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz organizator takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy czy 4 Design Days.

informacja graficzna, że Województwo Śląskie jest partnerem wydzrzenia. Logotypy na granatowym tle

W ciągu 2 dni trwania wydarzenia w warszawskim hotelu Sheraton Grand Warsaw, jego uczestnicy dyskutować będą m.in. o tym jak wojna w Ukrainie wstrząsnęła portfelem nieruchomości komercyjnych i jak dziś wygląda sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie.

Podczas paneli ich uczestnicy zastanawiać się będą nad nowymi szansami jakie pojawiły się przed rynkowymi graczami, a jakie zagrożenia są przewidywane.

Przed nami dwa dni gorących dyskusji, prezentacje pokazujące najnowsze dane o rynku nieruchomości, wystąpienia liderów rynku, którzy opowiedzą o strategii i planach swoich firm, a także – jak co roku – wielki finał konkursów Prime Property Prize 2022 i PropTech Festival 2022.

Województwo Śląskie jest Partnerem tego wydarzenia. Zapraszamy również na nasze stoisko promocyjne, na którym prezentować będziemy potencjał gospodarczy naszego regionu!

Link do strony wydarzenia: https://www.propertyforum.pl/2022/pl/

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie  Zdjęcie informacja graficzna, że Województwo Śląskie jest partnerem wydzrzenia. Logotypy na granatowym tle