Targi EXPO REAL 2021

Dzisiaj w Monachium wystartowała kolejna edycja Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2021. To największe tego typu targi w Europie, które potrwają do 13 października.

 Fot. UM WSL Fot. UM WSL

W tym roku program konferencji odbywającej się podczas Targów obejmuje organizację FORUM EXPO REAL, które ma skoncentrować się na skutkach pandemii COVID-19 i ochronie klimatu. Z kolei FORUM PLANOWANIA I PARTNERSTWA będzie dotyczyło ochrony zdrowia, hoteli i nieruchomości logistycznych. FORUM INNOWACJI W NIERUCHOMOŚCIACH będzie sceną dla start-upów. Podobnie jak w poprzednich latach, dni kariery, czyli tzw. „CareerDay” organizowane trzeciego dnia targów zgromadzą firmy i młodych profesjonalistów. W związku z trwającą pandemią targi są organizowane w reżimie sanitarnym.

W wydarzeniu uczestniczy Województwo Śląskie, na czele z Marszałkiem Województwa Śląskiego, Panem Jakubem Chełstowskim,  promując swoją atrakcyjność inwestycyjną i gospodarczą na wspólnym stoisku z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią oraz Miastem Katowice. Województwo Śląskie wraz z pozostałymi podmiotami prezentować będzie również oferty inwestycyjne z regionu, w tym te zgłoszone w konkursie Grunt Na Medal 2021.

Jesteśmy na stoisku A2.113 ZAPRASZAMY !!!!

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Fot. UM WSL