Targi lokali użytkowych w Zawierciu

Prezentacja perspektyw rozwoju zrewitalizowanego obszaru.
grafika na targi lokali użytkowych

W sobotę 17 października, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Zawierciu. To spotkanie dla wszystkich ludzi biznesu, przedsiębiorców i działaczy organizacji pozarządowych z terenu Zawiercia, powiatu i całego województwa.

Targi Lokali będą świetną okazją do zaprezentowania perspektyw rozwoju tego obszaru – kiedyś zaniedbanego, zapomnianego, a dzisiaj coraz prężniej rozwijającego się w procesie rewitalizacji. Rewitalizacja dawnych społecznych i handlowych ulic to obecnie coraz mocniejszy trend w inwestycjach. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia, a takie miejsca jak Marszałkowska – w wielu miastach odzyskują dawny blask.

Od godz. 10:00 na ul. Marszałkowskiej 29 na Osiedlu Stary Rynek w Zawierciu czekać będą przedstawiciele Referatu Rewitalizacji UM Zawiercie oraz Agencja Rozwoju Zawiercia. Udostępnią zainteresowanym wolne lokale na ul. Marszałkowskiej. To okazja, aby realnie ocenić stan ich techniczny, porozmawiać, zaczerpnąć informacji i wymienić się doświadczeniami. Korzyści z wynajęcia tu lokalu to przede wszystkim przystępna cena, ulgi dla organizacji i dla rozpoczynających działalność. Podczas spotkania, chcemy obalić mity i stereotypy na temat Marszałkowskiej.

W związku z nowymi przepisami, targi będą organizowane w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy o noszenie maseczek i pamiętaniu o dezynfekcji. Większa część wydarzenia odbędzie się na świeżym powietrzu.

Organizatorami wydarzenia są: Referat Rewitalizacji UM Zawiercie oraz Agencja Rozwoju Zawiercia.

Akcjami towarzyszącymi będą: Zawierciańska Wymiana Książek, projekt „Zawierciańska Jesień Literacka”, a także mini koncert plenerowy z okazji otwarcia Bram Artystycznych – nowych murali pod adresami Marszałkowska 8-10 i 22. O muzyczną oprawę zadba Bartłomiej Mechanik Chyla, w swoim solowym koncercie w bramie 8-10.

Źródło: https://bit.ly/2SUPFqV