Wyniki naboru na IMPACT’26 w Poznaniu

Wyniki naboru firm na IMPACT'26

Komisja oceniająca zgłoszenia w ramach naboru przedsiębiorstw przeprowadziła analizę otrzymanych dokumentów i podjęła decyzję o zakwalifikowaniu 10 przedsiębiorstw do udziału w wydarzeniu oraz objęciu ich pomocą de minimis.

Firmy, którym zostanie udzielone wsparcie:

  • Stargate Technology Sp. z o.o., Jawiszowice
  • EXPLITIA S.A., Piekary Śląskie,
  • Brandinai Sp. z o.o., Mikołów,
  • Fireup Software Sp. z o.o., Rybnik,
  • ELMIKO BIOSIGNALS Sp. z o.o., Gliwice
  • PAMIRA Sp. zo.o., Zwonowice,
  • Digital Templars Sp.z o.o., Bystra,
  • Zwyrtek Business Services Sp. z o.o, Katowice
  • Dawid Sobieraj, Rędziny,
  • BMF Bogusław Foszmanowicz, Wierzchwisko

Wsparcie zostało przyznane w związku z naborem ogłoszonym przez Województwo Śląskie dnia 10.02.2026 r.

Wybrani przedsiębiorcy skorzystają z możliwości prezentacji swojego potencjału eksportowego na wspólnym stoisku w ramach projektu InterGlobal. 

Szczegółowych informacji o udziale w wydarzeniu udzielają: Joanna Tworuszka, Marcin Pogodziński +48 (32) 77 44 515 – Departament Promocji, Gospodarki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach.

Zadanie realizowane w ramach Projektu pn. „InterGlobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego” FE SL 2021-2027, Priorytet FESL.01 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie FESL.01.10 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.