XVI edycja święta przedsiębiorczości rozpoczęta

Zapraszamy na wydarzenia w naszym województwie.
 ŚTP2023 ŚTP2023
13 listopada rusza 16. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w biznesie. W tym roku hasłem przewodnim są Rewolucje Technologiczne.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości, konsultacje mentoringowe czy inspirujące spotkania z liderami biznesu. To ogólnopolskie święto przedsiębiorczości - mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującej Tydzień w Polsce.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest rewolucja technologiczna. Organizatorzy przy tej okazji chcą podkreślić jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą wykorzystać zmieniające się otoczenie cyfrowe i reagować na nowe warunki w nowoczesnej gospodarce.

W województwie śląskim jest już ponad kilkadziesiąt wydarzeń. Wśród partnerów  Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim są m.in.:

Spis wszystkich wydarzeń znajduje się na https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/ Wystarczy w zakładce wydarzenia wybrać województwo śląskie. 

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest sieć sklepów franczyzowych Żabka.

___________________________________________________________________________

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 200 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2022 roku w ŚTP włączyło się ponad 42 000 uczestników w blisko 540 wydarzenia. Województwo śląskie jak co roku jest partnerem wydarzenia. 

Kontakt: kontakt@tydzienprzedsiebiorczosci.pl | Oficjalna strona: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl 

Fb: facebook.com/GEW.Poland  

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gewpoland 

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie ŚTP2023 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie