Zaproszenie do konkursu "Grunt na medal 2023"

Województwo Śląskie oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A zapraszają gminy z regionu do udziału w X jubileuszowej edycji ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2023.
szare logo PAIH na białym tle

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego terenu inwestycyjnego w każdym województwie, w tym śląskim, a nagrodą jest preferencyjne wskazanie zwycięskiego terenu przez PAIH i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz jego promocja na forum krajowym i międzynarodowym.

Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Można do niego zgłaszać tereny pod inwestycje przemysłowe z uregulowanym stanem prawnym, które są niezabudowane, a ich powierzchnia jest nie mniejsza niż 2 ha.

Zwycięzca konkursu na poziomie regionalnym będzie miał możliwość używania logo Grunt na medal w swoich materiałach promocyjnych, a nagrodzony teren będzie promowany na portalu PAIH oraz w ramach marketingu inwestycyjnego prowadzonego przez PAIH i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Najciekawsze tereny zgłaszane na konkurs będą rekomendowane w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce. Konkursowi od początku towarzyszy również nagłośnienie medialne, a honorowanie finalistów nastąpi w trakcie specjalnie na tę okoliczność zorganizowanej konferencji z udziałem przedstawicieli biznesu i mediów. Tak więc główną korzyścią dla laureata konkursu jest zintensyfikowana promocja terenu, której celem jest zainteresowanie potencjalnych inwestorów.

Termin rozpoczęcia konkursu: 1 marca br.

Jednocześnie należy podkreślić, iż w konkursie mogą brać udział wyłącznie tereny inwestycyjne, które zostaną wprowadzone do tzw. Generatora Ofert Inwestycyjnych (GOI), dostępnego na portalu PAIH pod adresem https://baza.paih.gov.pl nie pożniej niż do 28 lutego br.


Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w konkursie!