Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki.

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się pod hasłem B2B: Back to business. Będzie to wydarzenia mające miejsce na terenie województwa śląskiego, odbywające się od września do grudnia 2020 r. 

logo EKMŚP, Back to business

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który z uwagi na czynniki zewnętrzne będzie odbywał się od września do grudnia 2020 r. na terenie województwa śląskiego. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych, a Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego jest jego współorganizatorem.

Tegoroczna edycja EKMŚP ma na celu przywrócenie łańcuch dostaw oraz zadbanie o dalszy rozwój gospodarki, dlatego priorytetem dla organizatora są spotkania B2B oraz narzędzia umożliwiające łączenie przedsiębiorców.

 

Główne ścieżki tematyczne podczas obecnej edycji to:

 

- Think Eco! Forum,

- Inwestycje motorem rozwoju,

- II Regionalne Forum Energetyczne,

- Finansowanie przedsiębiorców i rozwój gmin,

- Śląskie Forum Ekspertów,

- Branża hi- tech.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY! Zarejestruj się!