Podsumowanie targów MEDICA 2021 - fotorelacja

Zakończyły się, trwające od 15 do 18 listopada 2021 r., międzynarodowe targi dla branży technologii medycznych i sektora dostawców - Medica i Compared.
zdjecie hali targowej z zewnatrz wraz z powiewającymi flagami róznych krajów Medica 2021
46 000 odwiedzających ze 150 krajów skorzystało z możliwości osobistego spotkania się z 3033 wystawcami targów MEDICA i 490 COMPAMED w Düsseldorfie.

Polskich firm na targach było 103, natomiast na regionalnym stoisku zaprezentowało się 6-ściu przedsiębiorców z województwa śląskiego.
Wsparcie zostało przyznane w związku z naborem ogłoszonym 2 sierpnia 2021 r. w ramach projektu realizowanego przez Województwo Śląskie.
- Cosmotech Sp. z o.o.
- Macwarren Medical Sp. z o. o. 
- Customy / Smart Labs Sp. z o.o.
- Telemedical Innovations Sp. z o.o.
- STAMAR Roman Szewczyk
- PHU Technomex Sp. z o.o.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie łózka medycznego z siedzącymi na nim pluszkiem Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Medica 2021 zdjecie hali targowej z zewnatrz wraz z powiewającymi flagami róznych krajów Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie Medica 2021 Medica 2021 Medica 2021 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi zdjecie stoiska targowego Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi zdjecie ekponatu, manekina medycznego z załozonym urzadzeniem do pomiaru EKG Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Medica 2021 Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Medica 2021 zdjecie manekina medycznego zdjecie z targów zdjecie eksponatów targowych czyli robota medycznego Zdjęcie Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi Zdjęcie przedstawia stoisko targowe województwa śląskiego z ludzmi stojacymi na stoiska i osobami zwidzającymi