Zaproszenie do udziału w jednodniowym szkoleniu pt. ETYKIETA BIZNESOWA I PROTOKÓŁ DYPLOMATYCZNY

Szanowni Państwo,

w związku z Państwa uczestnictwem w II etapie projektu pn. Standardy Obsługi Inwestora w Samorządzie serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu pt. ETYKIETA BIZNESOWA I PROTOKÓŁ DYPLOMATYCZNY.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami tego „co wypada” a co „nie wypada”, pracując w administracji publicznej. Spotkanie będzie również okazją do usystematyzowania wiedzy, którą większość z nas posiada, ale nie zawsze jesteśmy pewni, jak zachować się w konkretnej sytuacji. Szkolenie jest dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, którzy mają bezpośredni kontakt nie tylko z potencjalnymi inwestorami, ale również klientami, podwykonawcami czy partnerami biznesowymi.

Program szkolenia: w załączeniu

Terminy szkoleń (do wyboru jeden z poniższych terminów)

17.05.2022r.

18.05.2022r.

26.05.2022r.

 

Termin rejestracji: do dnia 16 maja br., do godziny 09:30

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w każdym z powyższych terminów, prosimy o dokonanie możliwie najszybszej rejestracji.

Miejsce szkolenia:  Stadion Śląski, sala szkoleniowa nr 5 /poziom 1/.

Zapewniamy lunch oraz bezpłatny parking (bilet parkingowy otrzymany przy wjeździe należy zatrzymać i zeskanować w recepcji głównej Stadionu po zakończeniu szkolenia).

 

Szkolenie poprowadzi Pan Adam Jarczyński, ekspert z dziedziny protokołu i etykiety (cv w programie).

 

Zgłoszenie na szkolenie w wybranym terminie należy dokonać za pomocą jednego z poniższych linków:

Etykieta biznesowa i protokół dyplomatyczny termin : 17.05.2022 r.

Etykieta biznesowa i protokół dyplomatyczny termin: 18.05.2022 r.

Etykieta biznesowa i protokół dyplomatyczny termin: 26.05.2022 r.


W szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy zgłoszeni do II etapu projektu.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z „Regulaminem uczestnictwa JST” w projekcie dopuszcza się jedną nieobecność w trakcie programu szkoleniowego. W związku z powyższym, w przypadku niemożności osobistego uczestnictwa w szkoleniu, istnieje możliwość zgłoszenia zastępstwa. W takim przypadku osoba zastępująca powinna spełniać zasady określone w „Regulaminie …” oraz zostać zgłoszona formalnie do projektu (wymagane dokumenty załącznik nr 3, 4 i 5 dostępne są pod linkiem zmiana uczestnika - dokumenty zgłoszeniowe).

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

Załączniki
mapa dojazdu [PDF 324,4kB]
PROGRAM [PDF 635,8kB]
sala nr 5 [PDF 378,7kB]