Zaproszenie do udziału w szkoleniu pt. EFEKTYWNE NEGOCJACJE

Szanowni Państwo,

w związku z Państwa uczestnictwem w II etapie projektu pn. Standardy Obsługi Inwestora w Samorządzie serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu pt. EFEKTYWNE NEGOCJACJE.

Celem szkolenia jest rozwój umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji czyli takich, które prowadzą do uzyskania spodziewanego rezultatu przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z partnerem. Zajęcia będą prowadzone w formie praktycznych warsztatów umiejętności interpersonalnych, podczas których uczestnicy przyswoją metody prowadzenia negocjacji biznesowych oraz sterowania relacjami poprzez negocjacje.

Program szkolenia: w załączeniu

Terminy szkoleń (do wyboru jeden z poniższych terminów)

23.05.2022r.

24.05.2022r.

25.05.2022r.

Termin rejestracji: do dnia 19 maja br., do godziny 15:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w każdym z powyższych terminów, prosimy o dokonanie możliwie najszybszej rejestracji.

Miejsce szkolenia:  Stadion Śląski, loża VIP (poziom 1).

Zapewniamy lunch oraz bezpłatny parking (bilet parkingowy otrzymany przy wjeździe należy zatrzymać i zeskanować w recepcji głównej Stadionu po zakończeniu szkolenia).

Szkolenie poprowadzi Pan Sylwester Pietrzyk, ekspert z dziedziny negocjacji (cv w Programie).

Zgłoszenie na szkolenie w wybranym terminie należy dokonać za pomocą jednego z poniższych linków:

Efektywne negocjacje 23.05.2022 r.

Efektywne negocjacje 24.05.2022 r.

Efektywne negocjacje 25.05.2022 r.


W szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy zgłoszeni do II etapu projektu.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z „Regulaminem uczestnictwa JST” w projekcie dopuszcza się jedną nieobecność w trakcie programu szkoleniowego. W związku z powyższym, w przypadku niemożności osobistego uczestnictwa w szkoleniu, istnieje możliwość zgłoszenia zastępstwa. W takim przypadku osoba zastępująca powinna spełniać zasady określone w „Regulaminie …” oraz zostać zgłoszona formalnie do projektu (wymagane dokumenty załącznik nr 3, 4 i 5 dostępne są pod linkiem zmiana uczestnika - dokumenty zgłoszeniowe).

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

Załączniki
MAPA DOJAZDU [PDF 324,4kB]
MAPKA - sala szkoleniowa [PDF 382,2kB]
PROGRAM SZKOLENIA [PDF 690,8kB]